| bmerry a întrebat:

PROCENTUAL,exista sanse ca o catelusa sa moara in timp ce naste? Mentionez ca e pichinez.

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nimeni nu poate stii acest lucru,insa tu iti poti da seama urmarindu-ti catelusa,daca zace,nu mai mananca etc inseamna ca ceva nu este tocmai ok in legatura cu sanatatea ei dar daca se comporta ca toti ceilalti catei nu iti fa griji. Faptul ca este pichinez te duce cu gandul la cat de bine poate sa suporte aceasta nastere,tinand cont ca este mai micuta de statura,dar asta nu inseamna neaparat ca, catelusa ta nu are forta pe care o poate avea un caine mult mai mare de statura decat ea. Daca ii oferi conditiile necesare si in acelasi timp bune, pentru a-si naste puii si totodata, ii vei acorda mai multa atentie si ingrijiri in acea perioada, totul va fi bine.O zi buna!

1 răspuns:
| dinuemy a răspuns:

Uite cred ca ai sa gasesti aici http://bit.ly/vX3gEfxx1