| vladutzu4you a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie despre un cont la 4story caci as dori un cont

32 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Vrei sa iti faci un cont?
Vrei sa te Ajut?
Okey:
Intra prima oara aici: http://www.global.4story.com/member/join/register.asp
Dupa aceasta comanda iti scrii la primul numit
"ID" (Nume/user) ca si aici exemplu: vladutzu4you care sa nu il uiti!
Dupa aceea gasesti:
"Password" (parola) pui o parola care iar trebuie sa o reti exemplu: 4storypw
Apoi gasesti:
"Re-enter pass" pass=parola/passworld, rescri parola de la "Passworld" exemplu 4storypw
Dupa iti scrii Prenumele la:
"First name"
Si numele (de familie) la:
"Last name"
La "Country"
Iti alegi tara in care locuiesti, ma rog...
Dupa iti alegi sex-ul Adica BARBAT/FEMEIE (BARBAT=MALE/FEMEIE=FEMALE) Categoria numita "Gender"
La "Year of birth" Iti alegi anul in care te-ai nascut s-ar putea sa nu mearga sa iti faci cont daca ai sub 13-18 ani :|
Iar aici "Confirmation of newsletter" trebuie sa cofirmi daca esti de acord cu termeni sau ceva de genu dar daca nu esti nu poti sa iti faci cont (ma rog), asa deci Selectezi "I agree" asta inseamna ca accepti daca nu accepti si nu mai vrei sa iti faci cont selecteaza "I don't agree" sau dai pur si simplu X
Dupa ce accepti (trebuie neaparat daca vrei sa continui)
La "How did you find out about 4Story?"
Selectezi uan din variantele alea oare care finca te intreaba cum ai aflat de 4story...
Din apcate vad unde e problema :| la "Verify Code"
Acolo trebuie sa scrii un cod anume sau cred ca era o iamgine din care trebuia sa copiezi si sa scrii acolo nici eu nu stiu dar poate afli in continuare sa continui tutorialul? ma rog daca tot am inceput :|
La "Terms of Agreement"
Selectezi ala sub el
Si in sfarsit
la "Privacy Policy" iar selectezi ala de sub el apoi dai pe butonul JOIN si gata...
SAU TU VROIAI SA AFLI DESPRE JOC CATE CEVA?
Uite un video este fainut jocul: http://www.youtube.com/watch?v=uFEa7WGtEP8
Poate afli codul;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume leonis parola tigrera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa treci de cei 3 pasi pasul unu fa-ti contul pasul doi instaleaza pasul 3 joaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denis300 parola sercronis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate nici eu nu gasesc codul e misto jocul dar chestia aia cu "Verify code" nu stiu eu zic sa cauti pe net. E fain jocul dar ar fi si mai misto daca pot sa gasesc codes vheats trainers sau hackuri. Da m rog codul ar fi 4story... sadsad de aici nu mai stiu sau ai dreptate eu imagine de fapt ar trebui sa fie o imagine cu un cod. Da marog lasa-mi ID-l tau de mess sau de skype si mai vorbim.PA-PA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cumva parole la 4 story?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-ti spun un cont la 4 story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Qwadfyfhfghytfmkujfbhfvnhjyfxd nhfcvv dfdfgfuxfsdfugjhkhioywaz`ty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu conturi 4story?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mischi334 noiembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adssdf
sd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac cont pe 4Stori dupa ce imi zice sa intru pe mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi zice cheat program detected

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa creiezi cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nume pentru a intra in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jorjeblade si password martie250397

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat sa fac cum a zis Ionut dar la id imi tot apare id check si nu stiu ce sa fac...va rog imi face cineva un cont...va rog din tot sufletu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele Meu e Sergiu.Imi doresc MULT SA IMI joc Dar 4story da roare de date perle fiecare cand trebuie IMI SA Bage caracterul pe Planeta de îngrijire pe aleso.Am Sunt intrebat Copii de la scoala si miau ZIS IMI trebuie programul Organizaţiei Naţiunilor Unite sunt FF gasit Dar programul Nu o Mers VA Rog sa ma ajutati!cryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu gasesc parola pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista hackuri pentru un hack contacatatima pe email aliniacob27@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Francis parola nacuro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 4STORY iti ei iubita eu mi-am ales deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da amlaughing il vrei mai intei zi ce lv?

| agabybos a răspuns:

Ba voi sunteti prost rau la codul ala trebuie sa puneti voi codul postal sau un cond la nimereala

| GabiStory a răspuns:

Care doriti conturi de 4Story luati id meu Gabriel_1998_1998 Doar zicetim si va fac conturi daca vreti va si ajut am cont de 90 si stiu cam tot tongue