| just|breathe a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste jocuri interesante si captivante de care sa nu te mai plictisesti ca de exemplu...sims...nu conteaza ce trebuie sa faci ...sau despre ce este vorba... pot fi si ...curse de masini...(ma refer la jocuri offline cre sa le downladezibig grin)...si app.stiti de unde pot downlada alicegreenfingers?big grin.multumesc mult:*:*tongue.

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

Poti sa incerci Spellforce! Mie mi-a placut foarte mult!

12 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Sincer de o luna de zile ma joc jocul wonderland online si nu ma mai satur de el, poti sa treci nivele sa te baci cu alti playeri sa te chiar si casatoresti si te joci pe zodii fiecare intra pe zodia sa si nu Il downloade-zi doar pentru o ora Il downloadezi pentru tot restul-l vieti, daca vrei sa il downloadezi: igg.com iar daca vrei mai multe detalii despre el trimite-mi un mesaj:*

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Cu placerehappy

| just|breathe explică:

Va multumesc tuturor:*.

| andreig a răspuns:

Gta san andreas sau gta IV : de pe bitjunkie.org happy

| afrodita17 a răspuns:

Farmfrenzy, diner dash (toate ''seriile''), supermarket management...winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă www.ejocuri.ro.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Half-Life 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun da nu-s daca e adevarat dragonsky

| RedPorcelain a răspuns:

GTA(4, Vice City, San Andreas)...Cake Mania, Tomb Raiderbig grin

| Clumsiii ™ a răspuns:

Deci cred ca ti-ar place si un joc de civilizatie (in care construiesti sate si te lupti cu alte popoare, cu ar fi AGE OF EMPIRE) sau cele cu cavaleri (cum ar fi ENCLAVE sau DUNGEON SIEGE sau DIABLO). Le poti gasi pe multe site-uri de down-ladat pentru ca sunt foarte cunoscute.

| silvia_4183 a răspuns:

Wist, 101

| duffy_7344 a răspuns:

Www.JocuriSimple.ro sigur aici vei gasi ceea ce te intereseaza! Cu stima, ne vedem acolo!