| BaratIoan96 a întrebat:

Re la toti as vrea sa va intreb ca care se pricepe la telefon samsung GT-E2550 Monte Slider black pentru ca telefonul meu de exemplu are inca 13135kb memorie libera si am si card in el de 2gb dar cand vreau sa descarc de pe site-ul mobile9 com un joc si aproape toate nu merg si selectez tipul meu de telefon.Imi puteti ajuta cu ceva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare tip de telefon are un site. Cauta www.(numele tipului de telefon).ro sau.com. Acolo ar trebui sa fie jocuri pentru telefon.Iti trebuie cablu de transfer. Bafta! Sper sa te ajute raspunsul!