| RockLover94 a întrebat:

Cum pot schimba soneria de la mesaj la telefonul Samsung E2550 Monte Slider? Fundtiahappy

Răspuns Câştigător
| Tudor_4193 a răspuns:

De obicei alegi o melodie, ii dai la optiuni si apoi utilizare ca :ton apel, mesaj etc. Gasesti pe internet si ringtonuri pentru apeluri mesaje... cum ar fi aici http://www.zedge.net/ringtones/ gasesti aici jocuri ringtonuri, wallpapere, teme pentru telefon etc

2 răspunsuri:
| Djonny a răspuns:

Atat de proaSta poti fi laughing)

| nrcs a răspuns:

Tudor draga...la Samsung E2550 nu poti sa dai utilizare ca: mesaj. Pt ca nu are utilizare ca: mesaj