| Infern0 a întrebat:

rog din suflet din toata inima mea daca aveti un server de metin2 privat sa ma faceti gm va rog mult de tot dau funda si de toate ba rogsad id meu e alexutz9965@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| rebo88 a răspuns:

Metin2united, pe saphir, continentul rosu, ma numesc acolo XxxRaYzAxxX, am lvl 100, te cresc si pe tine oricand
id meu e mr_perfecto3000 vb pe mess

1 răspuns:
| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Esti jalnic frate la 11 ani vrei adminrolling on the floor)))))? si mai ceri si de la necunoscuti...doar daca face un prieten de a tau sv si nu are admini o sa te ia pe tine la ce varsta ai sau doar daca il platestistraight face