| DoDo a întrebat:

Saall TPU...Am vazut pe IMVU ca fetele si baieti isi pun la interes cuvinte miscatoare poze cu dedicatii cum fac si eu fundita.

6 răspunsuri:
| katrina21darrell a răspuns:

Badgensurile nu costa 100.000 de mii credit poti sa le ei si de pe siteuri gratis.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda pai cand vezi la cineva scris da pe web profilu lor si vezi ca scrie acolo ce folosesc ei am incercat si mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui in fata cuvintelor < button > dar legat

| TheDarkAngel a răspuns:

Pozele de la interese se numesc badges si le poti cumpara cu 100, 000 coins adica bani. Aprox. 100, 000 ca nu mai tin minte sigur cat fundita? puppy dog eyes

| Alissia a răspuns:

Pai e simplu... te referi acolo la Interese asa-i? sa zicem ca da. pai folosesty un cod de exemplu inaintea cuvintelor care le scrii marite. < h1> face cuvinetle mari mai sunt si yellow pentru culorii... si mai era unu dar nu stiu exact. aaa mai incerci si u. ce zici? merit fundita?
:*...

| GeooAll a răspuns:

Buna, da costa 100.000 dac avreii sa faci un badgets nu sa il cumperi.
http://www.imvucodes.net/badges/list# le iei de aici gratis. o sa iti apara o pagina cu multe si dai add la care vreii si pe urma in stanga sus dai la cart si acolo sunt toate care le ai dat uh add. si dai jos l a start delivery le bagi lassi s-a se incarce. dai la account si la pag ta le gabi cum vreii tuh; p. Sper ca te-am ajutat.;*Succes.