| ClaudiuEly a întrebat:

Sal TPU!

O pereche de porumbei mi-a facut oua sambata si ieri nu am fost acasa si nu au avut mancare si s-au ridicat de pe cuib.Cand am venit acasa le-am dat mancare si am observat ca oul era rece.Mai sunt sanse sa iasa puiul stiind ca oul avea o zi?

Funda raspuns bun si rapid!

1 răspuns:
| thewomaninwhite a răspuns:

Cred ca da ca sa-ti dai seama procedeaza ca la gaini iei oul il pui la lumina becului si daca are un punctulet negru insemna ca are plod si inca exista posibilitatea sa creasca puiul