| GoguStrigoi a întrebat:

Am o problema Counter Strike! la cat sa pun "mouse sensitivity" la Cs il am la 3 e bine?

Răspuns Câştigător
| DjSergyu a răspuns:

La 3sau4 este perfect, si eu joc cs de mult timp si am pus pe 4 big grin BAFTA :* Funda?

4 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Punel la 2.va merge mai bine

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Nu exista setari exacte pentru mouse, totul depinde de preferinte. Majoritate jucatorilor "celebri" joaca cu ea sub 4, eu unul joc cu 1! Bafta, funda? smug

| AndY_8355 a răspuns:

Ar trebui sa-l pui la 4 parerea mea acum nu stiu depinde de fiecare

| SiLeNT_3846 a răspuns:

Ca sa dai hs mai usor trebuie sa ai o sensitivity la mouse cat mai mica cam 2-3-4 sa nu treaca eu asa joc cu 3 e foarte binebig grinfunda?