| iusty12 a întrebat:

Astazi am gasit pe cainele meu o capusa mare. Ce trebuie sa fac ca sa o dau jos fara sa i se intample ceva cainelui? Mentionez ca cainele este pechinez blanos.

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Imbiba putina vata cu spirt, tine=o 5 minute pe capusa.Se va desprinde singur cu cap cu tot.Controleaza bine cainele, posibil sa mai aiba si altele.

Răspuns utilizator avertizat
| papusica987 a răspuns:

Buna.
mergi la veterinar urg.
e invazie...
am auzit ca au murit multi catelusi de la capuse.

| Vegetariana a răspuns:

Du-l la veterinar cat mai repede. Chiar daca tu o sa-i scoti capusa n-o sa i-o scoti in intregime si o sa duca la complicatii fara rost. Veterinar!