| alinfresh2001 a întrebat:

cat costa un cane corso (caine) rasa pura cu pedigree negru?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BarOsanu99 a răspuns:

300-400 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti dispus sa dai peste 250 de euro iti sugerez sa te reorientezi.
Poti sa gasesti si cu 200 de lei,dar fara microcip,fara cele trei vaccinuri, fara deparazitare interna si externa, fara carnet sanatate, fara pedigree.(maidanez)
Daca vrei un caine adevarat trebuie sa aiba tot ce am scris mai sus, daca un caine nu are pedigree asta inseamna ca nu e de rasa!