| AnnaAnnne a întrebat:

cate vizionari si cate like. Uri trebuie sa ai la un videoclip pe YouTube ca sa primesti bani? Eu stiam ca daca ai peste 100 vizionari si 40 de like. Uri primesti bani de la YouTubehappy

5 răspunsuri:
| AndreeeexD a răspuns:

Deci mai intai trebuie sa faci un parteneriat cu Youtube care e gratuit si in functie la cate subscribe`uri, like`uri, favorite`s pe videoclipurile tale iti va da niste bani. Asa stiu eu.Dar cred ca mai mult se bazeaza pe subscribes.

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

YouTube'ul iti da bani incepand de la 100.000 de vizualizari 10 Euro, si tot asa mai departe dar trebuie sa ai un cont cu date reale.

| catafan a răspuns:

Niciodata nu-ti va da youtube bani daca ai vizualizari sau like-uirwinking!

| BarOsanu99 a răspuns:

Nici o data nu o sa primesti bani de la you tube.rolling on the floor ce prostie. Crede-ma ca you tube nu iti da bani pentru videoclipurile puse la misto.Bft happy