| GoguStrigoi a întrebat:

Cum pot sa imi reinstalez driverul placii video? >Funda

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Bagi CD-ul care il ai cu driverul placii videowinking sau daca nu ai, cauta pe Google pentru ATI sau nVidia

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Intri in Safe Mode, stergi driverul vechi si il instalezi pe cel nou.

| Baton a răspuns:

Dezintaleaza-l pe cel vechi iar apoi il iei de pe cd-ul primit odata cu placa video.
Daca nu ai luat placa de noua sau nu mai ai cd-ul uite-te pe placa ce model e sau in info de sistem si cauta pe google drivere placa video xxx model xxxx xxx...
descarci si instalezi
Bafta!