| doc70 a întrebat:

Cum se face acest truc http://www.youtube.com/watch?v=WqKKaZ_TAHQ Multumesc! Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Ar fi 2 metode:ori foloseste un fir special pentru asa ceva (e foarte subtire, trebuie sa fi foarte aproape de performer ca sa il poti observa) sau performerul are un gimmick electronic.Cauta pe net megazine de iluzionism si o sa gasesti tot ce iti trebuie ca sa faci trucul asta (ma refer la accesorii si gimickuri care vin insotite de obicei si de intructiuni pentru trucuri).