| OanaVlad a întrebat:

De unde pot cumpara figurine llittlest pet shop din Alba Iulia? Si un site e bun happy

3 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Nu iti cumpara Littlest Pat Shop caci are o prietena de-a mea, tocmai le-a cumparat saptamana trecuta, coincidenta? Din Alba le-a cumparat! Si cand le-a scos din ambalaj erau sterfelite culorile si pe unele puful acela de pe ele, si una era si rupta.Nu iti cumpara ca sunt si scumpe.
P.S-Nu le cumpara de pe site-uri ca platesti dublu.Figurinele + drumul.

| bbxbeibiiii a răspuns:

Eu am vazut in metro/selgros
ce e drept, nu in alba iulia
dar poate sunt si la real