| hamham_1461 a întrebat:

Sallz TPU! am o pisica este europeana am gasit-o pe strada slaba si fricoasa este un pisoi cred ca este de rasa europeana este alba nu este foarte blanoasa dar ciudat este ca are un ochii albastru si unul verde dc? as vrea sa stiu si eu cum se comporta.pss funda!

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Majoritatea pisicilor cu blana complet (sau aproape complet) alba au ochii de culori diferite. Eu am avut una alba cu varful cozii gri, care avea un ochi rosu si unul verde! Este un defect genetic.Se comporta ca orisice alta pisica numai ca sunt ceva mai sensibile la boli.

| LePoneyBlanc a răspuns:

Este ceacâra si se comporta ca o pisica.