| astamicuta a întrebat:

Ai idee de unde as putea sa iau o chitara care sa coste in jur de 150 ( nu neaparat noua) din brasov? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Rush a răspuns:

Salutare, uite care e sfatul meu, mai bine aduni 2-3-4 milioane depinde ce chitara vrei sa iti iei o acustica e minim 2, 5milioane si o electrica 3-4 milioane si mergi cu cineva care se pricepe sa ti-o testeze altfel degeaba dai banii, daca eram din brasov te ajutam eu, daca vrei sa iti iei una second-hand ceea ce nu prea iti recomand uitate pe site-ul www.rgc.ro sigur vei gasi acolo doar cauta bine