| Kolors a întrebat:

Salut.Am gasit pe net pe cineva care doneaza o pisica.Acea persoana este din Brasov, Fagaras iar eu sunt din Craiova iar problema este ca nu are cum sa-mi trimita pisica.Am cautat pe transporturi de animale dar nu gasesc decat in afara tarii.Cum sa fac si eu?

1 răspuns:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Http://olx.ro/......46VOI.html

Acestia transporta animale prin tara.Se mai opresc pe drum ca sa stea Putin cu animalele afara si sa le dea apa si mâncare.Animalele micute le mai tine in fata.
Sper ca te-am ajutat si ca o sa ajungă pisica la tine!

Funda?