| Alexalice10 a întrebat:

Am un câine de vânătoare si nu știu ce nume sa ii pun. Este mare, maro, puteți sa mă ajutati cu niște nume care sa i se potriveasca?

Răspuns Câştigător
| Merry3ux a răspuns:

Rocky
Rex
Ace
Alexander
Casper
Dino
Dingo
Dragon
Hook
KidKiller
Nero
Nemo
Nick
Scooter
Seth
Spot
Sting
Unele din nume le-am avut si eu sau prietenii mei la cainii nostri...mai am multe nume daca vrei, dar sa spui cu ce litera sa inceapa!

4 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Hmm... eu as zice bruno

Răspuns utilizator avertizat
| ErickEmil a răspuns:

Cauta pe site http://animale.acasa.ro/......12791.html acolo e multe nume! Funda?:))

| andru007 a răspuns:

Daca e fata ar putea sa fie:Rita,BeckyCoca,Cora,Alda,Mara,Birta,Marta

Baiat:Rex, Max, Bruno,