| vale300 a întrebat:

Am un motănaș negru cu ochi albaștri și e băiat. Caut un nume care să i se potrivească. Poate mă ajută cineva cu niște nume.

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Bello, Butzu, Bulz, Carlo, Cezarica, Cicilica, Chupete, Ciacarel, Chibrit, Crontzy, Coto, Danila, Danut, Denis, Dracusor, Drog, Eugen, Exi, Escobar, Fanica, Fifi, Fizz, Franco, Fufu, Gatito, Gecky, Geo, Gicu, Gheorghita, Guido, Grigore, Giovanny, Igor, Ibo, Ivanus, Kent, Korat, Leo, Leone, Lord, Lulu, Leonard, Leonidas, Lizucu, Liu, Madonel, Maidan, Mano, March, Marsel, Martinel, Mat, Max, Mike, Mihaita, Micu, Mister, Muc, Mushu, Moto, Motan, Monti, Mocioflet, Mitiket, Mitrut, Natty, Negu, Nino, Nushu, Nini, Neon, Nestor, Nica, Pablino, Paki, Pancho, Papsa, Passat, Pepi, Quando, Rafi, Ralf, Randy, Ralf, Reno, Rex, Rica, Raul, Relu, Remy, Rocky, Rufi, Ronny, Rohan, Regis, Randu, Rica, Rian, Ronaldinho, Sachi, Sake, Samurai, Sasha, Scarface, Seth, Struti, Spot, Tita, Tumba, Turica, Tuchi, Trafalet, Tilica, Tatarul, Thecat, Tobita, Timy

| vale300 explică (pentru Eduard619):

Mersi. M-ai ajutat mult. Am hotarât să-i pun numele Leo

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Spionul"winking
Seducator, in smoking negru si cu ochii albastrii

| Adry05 a răspuns:

Alege de aici ce ti se pare mai potrivit
http://www.copilul.ro/nume-baieti/

| Legion7X a răspuns:

Bubu, lulu, buzi, musi de la mustăți

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Kuppuru, Kokkuri, Yato.

| Albinuța767 a răspuns:

Andu, Tomiță

| Andreea0512 a răspuns:

Pika,Tiki sau Piki.
Mi se par niște nume drăgălașe pentru un motănel!

| Didisor28 a răspuns:

Paai...ii poti alege numele dupa trasaturile lui! Iti las cateva nume mai jos care i s-ar potrivi:

Black
Puffy
Pufarină
Tommy
Angel
Maxy
Oxy

| Alexandra2Elena a răspuns:

Mițu

| Gabitu6112 a răspuns:

Paco, Thor

| Emili2005 a răspuns:

Baghir Kotofel
Daca spui ca are ochi albastri ca la inger : Ingeras sau Angel

| Yoo_Andrey_2001 a răspuns:

Marqus