| ioana02 a întrebat:

Am un motanel negru, cu blanita de pe picioruse si burtica alba si nu stiu ce nume sa-i pun.Cateva sugestii?happy

Răspuns Câştigător
| Balonashee a răspuns:

Buna
Pai poti sa ii pui : Toto,Momo,Kiki,Bobo,Aron,Rubyn,Coco, Cat
Sunt foarte multe nume. Dar te poti gandi si tu la unele de exemplu te uiti la ochisori daca sunt sclipitori ii vei gasi o porecla. Sau la blanita si tot asa si ii vei gasi intr-un final un nume
Pa, pa te pup, daca vrei dupa ce vei gasi un nume poate imi vei da un mesaj pe privat cu numele ales:*

6 răspunsuri:
| Lilia_1576 a răspuns:

Markizlove struck

| catana09_5004 a răspuns:

Poate Ruby,Pufi,Tuchi, Cocky, Riley...Pentru ai alege numele trebuie sa ii cunosti si personalitatea...happy

| kaBooMx a răspuns:

Mitica laughing funda?

| MaryLoveAnime a răspuns:

Asa era si cainele meu negru, in afara de labute si burtica si i-am spus Negrutu', dar la motani nu prea merge sa-i spui Negrutu'. Deci numele pe care ti-l recomand e Tomas sau Tomi(este cam frecvent folosit).

| LoveMcDreamy a răspuns:

Milli
Cookie
Queen
Zuzu
Puffy
Blanca
Sisi
Mimi
Babs
Dee dee
Bea [ Se citeste bee ]
Ellie
Princess
Coco
Fufu
Heidi
Leah
Nora
Lizi
Esme
Vera
Zizi
Apple
Ashy
Boo Boo
Buffy
Dalia
Bluie
Elmo
Fizzy
Herbie
Leo
Lili
Kim
Kiwi

Sper ca te-am ajutat
Fundita?

| elena_1329 a răspuns:

Spoty...