| tyb3ryus a întrebat:

Am un pechinez si doresc sa imi iau zilele acestea un catel de cateva saptamani pitbull dar nu sunt sigur ce sa fac. Credeti ca o sa se suporte unul pe altu? O sa se ia la bataie?

Răspuns Câştigător
| Cutza_3681 a răspuns:

Depinde...daca sunt mici amandoi nu o sa se ia dar daca da s-ar putea... funditabig grin

4 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Noi avem o catelusa la scoala este Pitbull este curcitura cred are aceeasi fata si corp ca un pitbull dar nu-l vrea nimenisad

| Razvyh a răspuns:

Daca pitbullul este mic nu o sa se ia.Dar sal inveti de mic toate manierele astfel va fi un caine echilibrat si chiar daca este pitbull nu se va bate in nicio situatie

| camryn a răspuns:

Uita-te si tu la "cezar si cainii" pe natgeotv big grin

| tyb3ryus explică:

Ok mersi de raspunswinking