| UNcopac a întrebat:

Salut,am visat aseara ca in dulap se aflau o iepuroaica cu niste pui... unul dintrei ei era viu si fugea pe acolo... dar restul erau morti straight face ce poate sa insemne? (erau albi)

5 răspunsuri:
| DjLayla a răspuns:

Draga mea, trezeste-te la realitate visele nu inseamna nimic sunt doar imaginatii care creierul tau le recepteaza si le visezi asta inseamna nimic. Sper ca te-am ajutat.

| StefyBoy a răspuns:

Nimeni nu a inteles visul pana acum, deci poate insemna orice

| Root4004 a răspuns:

Pai cam nimic... A fost doar un vis. Ce sa insemne? Nimic. Visele nu inseamna mereu ceva.

| Squirrel a răspuns:

Bună!
A fost un simplu vis. Nu toate visele au o semnificație.
See ya!

| Lupu_Adrian_1970 a răspuns:

Ceea ce visam este doar reflexia unor intamplari deja traite.Nu ne putem trai viata in baza viselor, trebuie sa gandim pozitiv si sa nu ne lasam influentati de un simplu vis fie el bun sau rau.