| Teo0011 a întrebat:

As dori sa invat cate ceva despre apicultura, iar pe viitor sa am proprii mei stupi.Intrebarea este, ce carti stiti sau ar trebui sa citesc pentru a invata macar bazele acestei indeletniciri?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Recomand cartea asta
https://www.olx.ro/......dPldq.html

| zilog a răspuns:

Cauta magazine dinale fitosanitare care au carti otravuri pentru plante ierbicide si tot ce le trebuie apicultorilor plase rame sarma sunt niste magazine dedicate
mergi la magazin si cumpara carti
in afara de asta da si tu 200 lei la omul ala sa vina la tine dupa program sa iti explice si filmeaza tot ce iti spune
dar sa nu filmezi spre fata lui ca daca tu mi-ai filma fata fara acordul meu eu ti-as baga printre tote lucrurile bune si 3 lucruri care sa faca sa otravesti albinele fara sa iti dai seama pentru ca m-ai filmat fara acordul meu
vezi ca sa filmezi fata unui om trebuie sa ii ceri acordul pentru ca dai peste nebuni ca maine care devin foarte rautaciosi si iti zice sa faci un lucru care le va face rau albinelor si nu stii de ce au crapat
pentru ca l-ai filmat fara sa ii ceri voie

| PetruPetruPetru a răspuns:

Salut îți recomand să te uiți la cineva pe YouTube " Mihai Turcea" unde are câteva afaceri, stupi, alune.