| Atticus13 a întrebat:

As putea transporta o pisica (într-o cușcă de pisici) în mijloace de transport în comun (tren și autobuz)?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, poți. Am văzut o groaza de persoane cu pisici în cuști în orice mijloc de transport.
Într un tren mai de mult am văzut chiar și un tip cu un cocos. E chill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt șanse sa te lase, dar dacă miroase sigur nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in tren ca si in autobuz poti sa tii pisica chiar si in brate.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Da, poti. Daca nu cumva te referi la vreun tigru, nu ar trebui sa ai probleme. Sau poate gasesti vreun controlor care nu si-a baut cafeaua de dimineata laughing

| Creatamihnea a răspuns:

Da de ce nu! Dacă era fără cușcă nu puteai sa mergi microbuzulul!