| Caddyi a întrebat:

Salut/Buna! De unde pot comanda o cutie facuta din sticla? Vreau sa-mi pun niste origami (lebede) in living (pentru ca nu am unde sa le pun prin camera mea), si mai pun mana unele persoane (care vin in vizita pe la ai mei)... si se murdaresc, iar eu vreau sa-mi comand de pe net niste cuburi (pe dimensiunile dorite de mine) in care sa bag acele origami. Stiti de pe ce site-uri sa-mi comand?

2 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Nu de pe net. Găseşti o firmă de mobilă în oraşul tău sau prin apropiere şi comazi acolo.