| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, am spart partea fixa la o cabina de dus din sticla securizata anticalcar de 5 mm, intreb unde se poate comanda o alta sticla la fel la dimensiunile dorite? Multumesc

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu știu, zic și eu poate...la producător sau reprezentanța dac-o fi?

| romeo78 a răspuns:

Dacă ai garanție și factura de la produs, cere schimbarea în garanție. În caz contrar, încearcă la un atelier de termopane, e posibil să găsești sticla căutată și ți-o pot măsura, monta corect.

| Yuoia a răspuns:

Daca stii producatorul cabinelor, cauta pe site-ul lor cum a zis @InYourMind si poate poti comanda prin ei. Ca sticla, sigur o face altcineva.