| sergiu48 a întrebat:

Ce ar trebui sa aleg dintre ciobanesc de bucovina sau ciob. carpatin si de ce? Sunt nehotarat. FUNDA

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carpatin is mai frumosi.

| FlAiser a răspuns:

Carpatin pentru ca nu stiu da mie imi place mai mult carpatin

Răspuns utilizator avertizat
| claudiaflw a răspuns:

Ciobanescu.e.de.incredere.am.si.eu

| Hygeia a răspuns:

Alege un ciobanesc caucazianbig grin

| margelutza a răspuns:

Http://www.animale.ro/caini/ciobanesc-romanesc-de-bucovina-partea-i
http://www.animale.ro/caini/ciobanesc-romanesc-carpatin-partea-i
Numai tu poti stii ce cauti la un caine, dar link-urile de mai sus te-ar putea ajuta...

| ticaroantachris a răspuns:

Pai daca stai la curte cea mai buna alegere este ciobanescul de bucovina pentru ca este cel mai usor de dresat si arata si destul de bine...