| GabyG a întrebat:

Cine imi da cele mai multe magazine de unde mi-as putea cumpara Labrador Golden Retriever de langa Sibiu, are funda.

Răspuns Câştigător
| Banannie a răspuns:

Poti sa iti cauti un catel la cabinetele veterinare de prin zona. Eu cand merg cu al meu la veterinar sunt o groaza de anunturi la intrare cu "vand caine" si cu poze si se gasesc de toate rasele. Eu sunt din Pitesti dar logic ar fi sa gasesti anunturi din astea peste tot.

1 răspuns:
| lol5755 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei Golden Retriever este mai frumos si este mai usor de dresat.:d