| celeron23loveanime a întrebat:

^_^
Cine ma poate ajuta?
Pai, vreau sa cresc niste pesti, am mai avut dar nici atunci nu am stiut exact, pesti de exemplu pestisori aceia mici auri cand stau in bol au nevoie neaparat de aparat de oxigen? si cam la ce interval de timp ar trebui sa le schimb apa?

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Carasi aurii sau xipho se numesc si da au nevoie neaparat de aparat de aer (pompa de aer)filtru si incalzitor.apa trebuie schimbata la 1 saptamana si nu toata ci jumatate sau un sfert.