| Barboiu_Ovidiu_Ionut_1989 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa-mi gasesc o Tigare Electronica buna (sa vapez mult). In prezent am o eJo AIO si ca prima tigare electrica mi se pare buna dar vreau ceva mai bun. Daca se poate sa ma ajutati ar fi super.Sau o pot face din bucati adica sa-mi iau un mod si un atomizor si sa le pun eu dar sa vreau sa vapez foarte mult. A si daca se poate vreau ceva bun sub 400 lei...

Multumesc anticipat big grin.

2 răspunsuri:
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Incearca Aspire Mini Nautilus.

| LucianaLucy55 a răspuns:

Incearca asta: http://vaporium.ro/......-joyetech/
Sunt la un pret bun, dupa parerea mea.Dar la firma, habar nu am, nu sunt fumatoare.