| BuGsstormbunny a întrebat:

Daca puii de ciobanesc carpatin de la o curte pot iesi si afara din curte, umbland pe drum, cand vor creste, fiind invatati cu oamenii, vor musca?

2 răspunsuri:
| ovidiu29asd a răspuns:

Probabil sa nu muste, dar nu ai nicio garantie in sensul asta. Poate trece cineva pe strada care are un parfum care nu le place lor si l-au capsat imediat laughing Vei fi bun de plata. Pe langa asta, care ar fi sensul sa ai un caine care sa se iubeasca cu toata lumea care va/ar putea intra la tine in curte?

| Lorastan123 a răspuns:

Nu,dar o sa se dezlege într-una și o să sperie lumea ce trece pe lângă el și o să ai probleme.