| fugera a întrebat:

de ce pasarile (gaina, porumbelul) cand umbla pe picioare tot timpu isi misca capul inainte si inapoi? multumesc

4 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Ca sa nu para ca au gatu`n ghips.

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, prin balansul lor cu gatu le ajuta sa se forteze sa mearga... nu prea iti pot explica, dar este firesc, adica e ca si cum, tu de ce iti misti mainile pe langa corp atunci cand mergi?
Daca mai vrei detalii nu ezita sa ma contactezi lasandu-mi un mesaj.

| Mayastoasa a răspuns:

Salut! Pai, nu stiu cum sa-ti explic...E ca si atunci cant tu iti misti mainile pe lagna corp atunci cand mergi. La gaini, porumbei etc. merge treaba exact la fec, numai ca ei fac asta cu gatul! Bafta!happy

| gabytzzaLOVE a răspuns:

Da am vrut sa aflu si eu asta asa ca am luat un pui si il miscam in stanga si in dreapta si foarte ciudat capul lui ramanea in acelasi loc deci gainile isi misca mereu capul e ca un fel de avant sper ca te-am ajutat