| bennn a întrebat:

Doresc sa imi achizitionez un prim echipament de feeder si inca nu sunt hotarat.
Ce parere aveti de :

Lanseta Linea Vigor Feeder 3.60m 3+3 putere 120g, are 3 varfuri fibra de sticla cu actiune light, medium si heavy

Lanseta EnergoTeam Emerald Feeder 3.60 3+2 varfuri fobra de sticla

Lanseta fibra de carbon Thunder Feeder 3903

Cormoran Profiline Feeder 3.90m 3+3 150g

As dori sa dati cu parerea daca stiti sigur despre aceste lansete.

As dori o lanseta in asa fel sa fie flexibila la varf ca sa vad trasaturile fine.

Pescuiesc pe rauri la peste de talie mica, medie si mai rar la crap.

1 răspuns:
| BIMARY a răspuns:

As zice primawinking pare mai buna! Bafta la pescuit! smug