| Saiyajin a întrebat:

Salut guys xD am si eu o intrebare, stiti cumva prin Tg-Jiu vreun hotel / pensiune / motel care accepta animale de companie? Tin sa mentionez ca e pisica si e educata, face doar la cutie speciala cu nisip. Imi trebuie urgent, pe 17 septembrie ajung in tara si pe 10 octombrie plec inapoi unde sunt.

Mersi anticipat si dau funda celui care imi da un raspuns cat de repede.

1 răspuns:
| radubz a răspuns:

Hotel Anna Junior, Pensiunea Antique, Hotel Story, Hotel Davios