| diablo86 a întrebat:

Salut.Imi puteti spune va rog ce rasa de cateluse sunt acestea? Sunt facute de aceeasi catea toate.Dau funda.http://postimg.org/image/jr4ffeeej/bdae75f1/

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Greu de spus doar la o primă privire, fără a vedea măcar mama. Puii multor rase seamănă destul de mult între ei și de aia e greu de stabilit la vârsta asta cărei rase ar putea ăștia să aparțină.
Dar la cât de diferiți (între ei) îi văd eu aici, mă tem că sunt 100% maidanezi, eventual unii dintre ei cu ceva mai mult de 50% trăsături din rasa „de bază" (adică a potăii care era la prima corcire sau chiar de o rasă anume) a celui mai „de rasă" dintre părinți.

1 răspuns:
| BeagleLover a răspuns:

Chiar e greu de spus ce rasa este, multi catei arata la fel cand au intre o saptamana si 3-4 saptamani, dar mie imi par a corcitura de ciobanesc german! (Mix + Rasa pura Ciobanesc german)