| XteoX a întrebat:

In primul rand mentionez ca dau funda deoarece daca nu zic asta nu voi primi nici un raspuns.Deci: As dori sa imi spuneti un site/forum despre animale(poate fi cu team animale in care sa le cuprinda pe toate sau despre: iepuri, gaini, pasari de curte, rozatoare, caini, caini boxeri, husky, broastpe testoase.) Mentionez ca doresc: 1. Un site populat(cu cat mai populat cu atat mai bine)

2. Sa fie cunoscut cate de cat

3. sa nu fie lasat in paragina si utilizatori sa faca ce vrea.

4. hmm.

5. sa fie un site care sa contina si forum sau puteti sa imi dati si cateva site-uri fara forum(in care sa citesc depre animale)

6. sa se faca si concursuri cu premii reale sau asa ceva ar fi distractiv
7 In afara de animale. ro sau petz. ro orice deoarece acestea le stiu

Răspuns Câştigător
| shadybaby a răspuns:

Www.latifa.ro
www.animalpedia.ro
www.zooland.ro
www.petman.ro
Sper ca te-am ajutat.