| maryo238 a întrebat:

ma, ce parere aveti voi, care caine va place voua dintre bull terrier, amstaff si pittbull? adica mie unu imi plac bull terrierii, au fost creati pentru ultimate fighting dog, adica cainele perfect pentru lupte, dar nu doar asta. voi ce ati prefere, si de ce? big grin dau si o funda

Răspuns Câştigător
| Iuliana_Miruna_1998 a răspuns:

Mda, prefer bull terrierii, dar nu vreau ca sa fie lupta intre cei doi caini. Iubesc mult animalele, si daca 2 caini s'ar lupta, eu nu i'as lasa. Sper ca ma intelegi si ca te'am ajutat. Funda? big grin

5 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Prefer Bull Terrier-ul, dar pentru temperamentul si forma lui. Personal as baga in arena cu Spartacus pe propietarii care pun cainii in lupte. Daca vor sange sa-l verse pe al lor nu pe al unui animal care poate si-ar da viata pentru ei. Sunt niste lasi psihopati, care vor sa preia bietul animal din slabiciunea lor."Ma".

| Paulla a răspuns:

Dintre Bull Terrier şi Amstaff îl prefer pe cel din urmă, atât pentru temeprament cât şi pentru aspect.

| maryo238 explică:

Sa nu ma intelegeti gresit, si eu la fel sunt contra luptelor intre caini, dar am zis doar asa. iubessc animalele :X

| Fiona232 a răspuns:

Bull terrierii sun foarte draguti

| SherryXoX a răspuns:

Pitbull