| roby37 a întrebat:

Salut.

Nu pot vedea pozele( care vin din Photobucket) postate pe forumuri, cu niciun browser as incerca. Apar sub forma unei imagini cu coltul indoit si cand dau clic pe ea se deschide o pagina de Photobucket cu aceeasi tip de imagini.

Multumesc tuturor celor ce ma pot ajuta.

4 răspunsuri:
| ItzKimuraTPU a răspuns:

Am avut si eu ceva la fel dar era din cauza unui program tampit care mi-a bagat si virusi in calculator.Verifica programele pt.browsere sau plug-in-urile si incearca sa rezolvi problema.

| roby37 explică (pentru ItzKimuraTPU):

Am sters mozila(altceva nici nu stiu sa fac)si acum cand incerc sa-l descarc din nou apare doar o pagina de text care incepe asa:"Ne pare rău, Firefox nu este momentan suportat de dispozitivele cu iOS".

Ne pare rău, Firefox nu este momentan suportat de dispozitivele cu iOS.
Felicitări! Folosiți ultima versiune de Firefox.
Se pare că utilizați o versiune mai veche de Firefox. Actualizați din Google Play.
Felicitări! Folosiți ultima versiune de Firefox.
Se pare că utilizați o versiune mai veche de Firefox.
Actualizați ca să rămâneți rapid și în siguranță.
Firefox

| ItzKimuraTPU a răspuns (pentru roby37):

Incearca sa descarci OperaMini sau GoogleChrome fiind ca pe acestea le folosesc eu si sigur iti va merge.

| roby37 explică (pentru ItzKimuraTPU):

Problema rezolvata!
Am resetat router-ul si acum e totul ok.
Multumesc pentru raspunsuri.