| Dani778 a întrebat:

Salut! Pare putin stupid, dar e posibil ca o broasca testoasa de companie (unul mic ca sa poti avea grija) sa poata musca atat de tare incat sa iti lase o rana? Si cumva testoasele pot sa te muste, dar de drag? (Sa muste usor fara sa iti faca rau)

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"E posibil ca o broasca testoasa de companie (unul mic ca sa poti avea grija) sa poata musca atat de tare incat sa iti lase o rana?"

De ce nu? Căpușele sunt mai mici ca dimenisiune si banuiesc că știi ce răni serioase fac...))

Scrie pe internet: "Orice tip de broasca testoasa te decizi sa cumperi, este recomandat sa ii supraveghezi interactiunile cu copiii pentru unele au tendinta sa muste."

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

1. da
2. nu sunt caini, deci ma cam indoiesc