| miau_2123 a întrebat:

puteti sa imi dati niste site-uri in care iti arata cum sa confectionezi decoratiuni de tot felul pentru casa? dar un magazin online doar asa sa vad poze sau chiar cum au fost facute funda la cele mai frumoase:*

1 răspuns:
| lunarwolf a răspuns:

Ti le poti creea singur/a. Originalitate. Imaginatie. smug Eu am o carte cu asa ceva.hee hee
Te poti duce in Ikea, Bricostore...pe net nu gasesti mare lucru, deci nu-ti face sperante.thinking