Întrebare recomandată | Munteanu_Angela-Elena_1999 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de decoratiuni (puteti adauga poze... sa fie usor de facut).

13 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Daca vrei decoratiuni handmade, sunt multe optiuni prin care poti sa obtii lucruri frumoase. Sunt multe tutoriale pe youtube prin care iti arata pas cu pas ce trebuie sa faci. Poti folosi scart, hartie colorata, pensule, acuarele, hartie creponata s multa imaginatie si rabdare.

| Señor1ta a răspuns:

Fulg din beţe de la îngheţată
cutie de cadou din bolţar
şerveţel în formă de brăduţ
glob din mărgele
nu pot adăuga imagini, dar toate acestea şi multe altele le găseşti aici:
https://www.pinterest.com/......arch/pins/

| AlicEcila a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url
Gasesti instructiuni pe youtube cum sa il faci si este foarte simplu! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Lolo555 a răspuns:

Poti face stelute,fulgi de nea,oameni de zăpadă, trandafiri,nufar din servetele,cosuri din servetele, ingerasi, fluturasi si chiar si ghirlande cu fulgi de nea daca e iarna, cu frunze daca e toamna, cu fluturi daca e vara si cu flori daca e primăvara.

| xMcGabyx a răspuns:

Ingerasi, fulgi, om de zapada, Mos Craciun, ghirlande cu Merry Christams etc.' Uita-te pe Youtube/Google. Bafta

| sebasia a răspuns:

Cauta o steluta si pune-o pe o foaie si deseneaz-o, apoi decupeaz-o

| Munteanu_Angela-Elena_1999 explică:

Sa fie maincraft.