| alexcelmic a întrebat:

Salut, revin din nou cu o întrebare, motanul meu care a fost crescut de mic în casă a stat o noapte afară, de când a venit acasă, nu are chef de joacă, nu mai aleargă deloc și doarme enorm, care ar putea fi cauza?

8 răspunsuri:
| răspundtot a răspuns:

S-ar putea să-i fie rușine că a stat toată noaptea

| xVampirJmkx a răspuns:

Foarte probabil este obosit sau ceva l a speriat. O sa isi revina in catvea zile

| alexcelmic explică (pentru xVampirJmkx):

Obosit e 100% și probabil s-a bătut cu alți motani

| xVampirJmkx a răspuns (pentru alexcelmic):

In cateva zile sau chiar ore o sa isi revina

| alexcelmic explică (pentru xVampirJmkx):

E așa de 2 zile?‍♂?‍♂

| xVampirJmkx a răspuns (pentru alexcelmic):

Daca nu si revine in maxim 2 zile, mai bine il duci la veterinar, caci iti va spune el ce si cum.

| alexcelmic explică (pentru xVampirJmkx):

Așa o să fac, mersi

| AdelinaC a răspuns:

Cred ca s-a imbolnavit afara. Poate a mancat ceva sau a contactat vreo bacterie, mai bine il duci la veterinar