| cristygameru a întrebat:

Stie cineva un cabinet de veterinar unde se si cupeaza urechile? Pentru un dog argentinian vreau. As vrea pe cineva care nu cere foarte multi bani la cupaj( max 100-100 si cv de lei)

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BeagleLover a răspuns:

Nu stiu sa iti dau raspunsul dar e ilegal in Romania cuparea urechilor la catei!

| cristygameru explică:

Nu mă interesează. Eu am întrebat daca ştie cineva vreun medic care efectueaza aceasta intervenție chirurgicală.Nu dacă e legal sau ilegal. Dacă nu ştii...stai în banca ta! Eu am un câine si vreau să-i cupez urechile.