| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie pana la ce varsta se cupeaza urechile la amstaff, pitbull, dog argentinian etc... am vazut caine care a fost cupat la 1 an si 8 luni dar as vrea sa stiu sigur pana la ce varsta se pot cupa

5 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Poate te ajuta raspunsurile la intrebarea urmatoare:
http://www.tpu.ro/......multumesc/

| iuliana_5977 a răspuns:

Buna! Un raspuns sigur ti-l poate da medicul veterinar ca tot acolo o sa ajungi pentru cupare. Ideea este ca taierea cozii si cuparea se face la varsta frageda, cartilagiile sunt foarte fragede si se lucreaza usor, cateii nu sufera asa mult si nici nu-si mai amintesc lucrul acesta. Eu ti-am dat acum un raspuns logic. Bulta bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intre 2 si 4 luni la amstaff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La o luna la Pitbull.

| bdg a răspuns:

Pai de la 3 luni...