| seven_9309 a întrebat:

Salut, sunt alex din bucuresti, incerc sa caut o femela rottweiler.
am un rottweiler baiat, are 6 ani! si doresc sa il dau sa faca pui... ma puteti ajuta? "name. loco@yahoo.com"

1 răspuns:
| covexrobu a răspuns:

Pai in primul si in primul rand conteaza ca rotweilerul tau sa aiba Pedigree( nu mancarea de caine, ci arborele genalogic al cainelui) Daca ai acest certificat poti sa il dai la o monta. Incearca pe http://www.imperecheri.ro/ cred ca o sa ai mai multe sanse. :)