| ivy a întrebat:

Sunt mare fan al dansului modern : Tecktonik/Electro/Dub-step/Shuffle si mi-am insusit cateva din miscarile acestor dansuri mai ale Tecktonik si Shuffle...Cine este interesat de aceste dansuri poate sa ma contacteze si sa facem schimb de experienta. mentionez ca din intamplare sa stiti alte tipuri de dans in genul...nu ezitati sa mi`l spune-ti!:*

Răspuns Câştigător
| Biu_7672 a răspuns:

Pai eu sunt interesata happy Am facut dans modern 1 an, de societate juma' de an ( prea plictisitor ) si street-dance ( include mai multe stiluri ) 4 ani happy. Momentan am niste colegi care practica street-dance si genuri apropiate de acesta, cu care fac niste chestii dragute ^^. Tu de unde esti?