| GhostKnight a întrebat:

Am doi hamsteri si nu stiu care fetita si care-i baiat, totusi unul e mai slabut cu codita mica iar celalalt este mai mare si pufos :X cu o codita mai mare si sunt de acesi varsta cred... Puteti sa-mi spuneti daca stiti care e fetita si care este baiat big grin?

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Nu am cum sa iti spun din cuvintele tale dar stai linistita o sa faca ei pui cand or avea chef de "dragoste" laughing

| xelAlex a răspuns:

Pai cauta pe net sexul hamserilor ( sex= fata\baiat ) si o sa-ti arate o poza cu sexul mascul si sexul femel