| คภ๔гє a întrebat:

Salut,TPU! Am o intrebare : am bagat codul testingcheatsenabled true la The Sims 3.Am vazut niste video-uri cum ca daca apesi pe sims-ul tau shift+click stanga poti sa iti 'personalizei' sims-ul (adica sa ii schimbi hainele,parul,etc.)Dar, cand apas pe sims-ul meu shift+click stanga imi arata ca pot doar sa il imbatranesc si sa imi schimb personalitatea.
Oare este problema nivelului? Dau funda. happy

1 răspuns:
| oasdw a răspuns:

Incearca sa dai shift+click pe chestia de unde puteai da "change outfit" sau pe oglinda... nu stiu sigur... incearca sad