| XxRMRJoKeRu29xX a întrebat:

am un golden retriver e internat in Satu Mare cu parvoviroza au zis ca are 50% sa traiasca 50% sa nu daca ati mai avut caini cu viroza asta cum a fost? ce credeti sunt sanse sa isi revina medici au mai zis ca nu e grozav dar merge ce credeti are sanse sa traiasca? ce-i care au mai avut caini si au avut viroza asta cum sunt daca mai traiesc? ce credeti e grav are sanse sa traiasca Fundaaa! multumesc mult... Funda! scuza-ti categoria sad Funda!

1 răspuns:
| Miire a răspuns:

Vindecarea cainelui este posibila daca tratamentul incepe inainte de faza hemoragica a sindromului gastroenteric.